Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 981
  • Personi privat ,925
  • Ndërmarrje ,56
Sot 12:22
Tenda tavolina karrika me qira 049 633 978
Me marrveshje
Kastriot Tavolina dhe karrike
Sot 12:13
BANES ME QERA NE QENDER AFER RESTORANT XIX 500euro
500 €
Kastriot Banesa
Sot 12:02
SHITET SHTEPIA 3 KATSHE TE SLLOVENIA SPORT
150000 €
Kastriot Shtëpi/Vila
Sot 12:01
BANESA ME QERA TE SLLOVENIA SPORT NE KATIN E 2
300 €
Kastriot Banesa
Sot 11:59
KAT SHTEPIE ME QIRA ME HYRJE TE VEQANT
300 €
Kastriot Banesa
Sot 11:57
Beni rezervimi e pajtonit qe ahenxhet e juaj te duket mir
Me marrveshje
Kastriot Të tjera
Sot 11:33
Tenda ( shatorra ) , Karrika , Tavolina me qera...
Me marrveshje
Kastriot Muzikë dhe argëtim
Sot 10:49
Dhoma Fjetje viber +37744799989
550 €
Kastriot Mobilje për televizorë/stereo dhe kompjuterë
Sot 10:49
Dhoma Fjetje viber +37744799989
550 €
Kastriot Mobilje për televizorë/stereo dhe kompjuterë
Sot 10:48
vw passat 1.9 turbo dizell 1992 -92
1650 €
Kastriot Vetura
Sot 10:48
Prodhojm Dhoma Te Fjetjes me qmim 550 euro dysheku ortopedik
550 €
Kastriot Mobilje për televizorë/stereo dhe kompjuterë
Sot 10:41
TENDA (SHATORA) TAVOLINA KARRIKA ME QIRA 044 213 036
Me marrveshje
Kastriot Tavolina dhe karrike
Sot 10:38
Prodhojm Kuzhina me kualitet te Lart Viber +37744799989
Me marrveshje
Kastriot Mobilje për televizorë/stereo dhe kompjuterë
Sot 10:38
Prodhojm Kuzhina me kualitet te Lart Viber +37744799989
Me marrveshje
Kastriot Mobilje për televizorë/stereo dhe kompjuterë
Sot 10:25
Bejme eliminimin e bubashvabave
Me marrveshje
Kastriot Ndihmë shtëpiake dhe pastrim
Sot 10:15
Opel Zafira dizel -00 REGJISTRIM 1 VIT BEJM EDHE NDRRIM
Me marrveshje
Kastriot Vetura
Sot 10:14
Opel Corsa 1.0 benzin -99
2150 €
Kastriot Vetura
Sot 10:13
Opel Corsa 1.2 benzin -84
300 €
Kastriot Vetura
Sot 10:05
MAKINERI PER PRODHIMIN E ELEMENTEVE TE BETONIT
48000 €
Kastriot Makineri Ndërtimi
Sot 08:45 52 ari tok nbernic afer mazgitit
800 €
Kastriot Ara dhe ferma
Sot 08:35
Dyer Automatike Zgjidh te Sigurten, 044 393 088
Me marrveshje
Kastriot Materiale ndërtimore
Sot 08:16
Shes Samsung Galaxy s4 - version 4G me ekran 5 inch -16GB e
65 €
Kastriot Fotoaparatë dhe shtesa
Sot 07:40
Punojm me porosi kuzhina dhoma gjumi www.uka-dizain.webs.com
Me marrveshje
Kastriot Rregulimi i kuzhinës
Sot 07:19
VW Golf 2 1.6 turbo dizel -86
800 €
Kastriot Vetura
Dje 22:28
Mercedes c220 -03
7300 €
Kastriot Vetura
Dje 19:27
Shabo kikirezin
Me marrveshje
Kastriot Kafshët të fermës
Dje 17:33
NDERTOJM OBJEKTEE DHE SHTEPI BANIMI NE MBAR VENDIN TON
Me marrveshje
Kastriot Shtëpi/Vila
Dje 17:20
Shitet parcella ne Millosheve S=32.50 ari - NSH "AKS AGENCY"
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 17:17
Shitet Trualli në Kastriot ( Obiliq ) - N.SH " AKS AGENCY "
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 17:15
Shitet Parcelle me Sip.80 Ari ne Millosheve-N.SH"AKS AGENCY"
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 17:14
Parcella 1.13ha deri -3.0 ha
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 17:08
Truall në Kastriot nga N.SH "AKS AGENCY"
6200 €
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 17:07
Shitet trualli me Sip.3 Ari ne Kastriot - N.SH "AKS AGENCY"
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 17:06
Parcella ne Obiliq prej S=64 ari - N.SH. " AKS AGENCY "
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 17:05
Shitet trualli se bashku me Ballon Salle - N.SH "AKS AGENCY"
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 17:05
Parcella për biznes nga N.SH "AKS AGENCY"
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 17:05
Troje dhe shtëpitë nga N.SH. "AKS AGENCY"
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 17:04
DISA PARCELLA NE OBILIQ NGA N.SH. " AKS AGENCY "
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 17:00
Shitet Trualli për biznes dhe banim në Qender te Obiliqit
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 17:00
Trualli në rrugën "Hasan Prishtina" në Obiliq
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 16:51
Shitet Parcella në S=80 ari - NSH."AKS AGENCY"
95000 €
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 16:51
Shiten 14 ari truall ne Kastriot - N.SH " AKS AGENCY "
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 16:50
Shiten Parcellat në Kastriot nga N.SH "AKS AGENCY"
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 16:48
Parcelle prej 2.5 hektare ne Kastriot N.SH " AKS AGENCY "
2900 €
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 16:47
TROLLI NE RRUGEN KRYESORE NE OBILIQ - AKS AGENCY
6000 €
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 16:44
Shiten Disa troje në Obiliq - N.SH. " AKS AGENCY "
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 16:38
SUPER OFERTË shitet trolli S=4.32 ari QMIMI TOTAL 9890 eu
11600 €
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 16:37
Tokë prej 32 ari në Kastriot nga N.SH "AKS AGENCY"
Me marrveshje
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 16:37
Shitet Trualli 10Ari Rr"Llapi" Te Kosova B - NSH"AKS AGENCY"
3500 €
Kastriot Ara dhe ferma
Dje 16:36
Parcelle prej 18.50 ari ne Kastriot
Kastriot Ara dhe ferma
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 20
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.