Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 96017
  • Personi privat ,91568
  • Ndërmarrje ,4449
Sot 11:38
Vetem sot beje faqen tuaj me www.emriyt.AL vetëm 12.50 Euro
12 €
Prishtinë TË TJERA
Sot 11:38
SHITET BANESA NE FUSHKOSOVE-TEK APOLLONIA^
56000 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
www.short.al - shkurtoni linqet e gata në të shkurta falas!
Me marrveshje
Prishtinë Të tjera
Sot 11:38
SHITET BANESA TE SHTEPIA E PLEQVE^
50000 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
Shitet Banesa 74m2 në Dardani "M1"
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANESE-PENT HAUS-ME QIRA NE LAGJE TE SPITALIT
240 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
TROJE NE LAGJEN MAT Çmimi 6000€
6000 €
Prishtinë Ara dhe ferma
Sot 11:38
BANES ME QERA TE HOTEL SIRIUSI PER NDERKOMTAR 800EURO#
800 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANES ME QERA TE HOTEL SIRIUSI PER NDERKOMTAR 800 EURO@
800 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
Banese me qera ne Prishtine
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
SHPI ME QERA NE DARDANI 3 KATSHE 1250EURO i negociushum,
1250 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
Shitet Banesa ne Dardani afer ores te Viva dhe Eliab "77m2".
95000 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
GUMA 205 55 16 TE VERES
99 €
Prishtinë Goma dhe fellna
Sot 11:38
Truall ne rrugen e shkolles teknike
60000 €
Prishtinë Ara dhe ferma
Sot 11:38
SHPI ME QERA TE FURRA ANTIKA RR.LLAPIT 800EURO I DISKUTUSHUM
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
WWW.KOSOVA.EMAIL - krijo emailin: emri.mbiemri@kosova.email
Me marrveshje
Prishtinë Të tjera
Sot 11:38
BANES ME QERA NE ARBRI ISH DRAGODAN 3DHOMSHE
600 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
SHPIA NE MAT 3 MRAPA DEPOS PERPARIMI 140000euro
140000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 11:38
BANESE ME QERA NE QENDER TE PRISHTINES - TE HOTEL SIRIUS<
200 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
ZYRE ME QERA NE QENDER NE SHESH PERBALL RINGSIT 350EURO
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
LOKAL ME QERA NE QENDER TE ZANZI BARI 900 EURO
900 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANESE ME QIRA NE BREG DIELLI-TE MAXI MARKETI^
200 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
#130 Banes me QERA te Oti com EMSHIR .
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
SHPI ME QERA NE KALABRI ish EMSHIR TE RESTORANT GARDENI 1000
1000 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANES ME QERA TE QAFA NDERTIM I RI ME 3 DHOMA GJUMI 600euro.
600 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANES ME QERA NE LAGJEN E SPITALIT
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANES ME QERA N'TOPHANE 300 EURO PA MOBILE
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
Banese me qera ne Prishtine
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANES ME QERA NE LAKRISHT ME 2 DHOMA GJUMI 400 EURO
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
5 ARI TOKE ( NDERTIM I ULET )- ne Matiqan.
Me marrveshje
Prishtinë Ara dhe ferma
Sot 11:38
Webhosting për webfaqen tuaj EXTRA LIRE DHE STABIL
5 €
Prishtinë TË TJERA
Sot 11:38
SHPI ME QERA TE HOTEL NARTELI E PERSHTATSHME PER QERDHE
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
Shtepi me qera ne kolovic 400m2
1000 €
Prishtinë Dhoma
Sot 11:38
#79 LESHOJ BANES ME QERA te Mati 1 Per STUDENTA
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANES ME QERA TE SLLOVENIA SPORT ME 2 DHOMA GJUMI 400 EURO
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANESE ME QERA NE DARDANI TE FURRA E BUKES ARENA MBI KURRIZ^
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
SHITET. Shtëpi në shitje në Zllatar ( afër res. PIKNIKU )
90000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 11:38
SHITET BANESA NE DARDANI PERBALL SIKIRAQES KATI III 60m2
75000 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
#59 BANES ME QERA ne EMSHIR ( te EUROPRINTY )
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
KAT I SHPIS ME QERA NE KALABRI ISH EMSHIR 320
370 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
SHITET SHPIA TE XHAMIA E LLAPIT ME 3 ARI ABORR 150,000.00EUR
150000 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANESE ME QERA afer UBT-së
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
ZYYRE ME QERA MRAPA TEATRIT TE TRUSTI 450 EURO I DISKUTUSHUM
600 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
MARR BANES ME QERA NE BREG DILLIT APO MAT 1 TE MOBILUME 300E
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANES ME QERA NE MAT 1 TE BANESAT E STANDARDIT 500EURO.
500 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANESEN TE SANTEJA 62 m2 62000EURO I NEGOCIUSHUM.
62000 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
> Shiten banesat e reja te Lesna në lagjen Kalabria
800 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
ZYRE ME QERA NE QENDER NE SHESH PERBALL RINGSIT 500EURO*****
500 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
SHITET URGJENT. Banesë prej 96m2 në qendër e MOBILUAR
80000 €
Prishtinë Banesa
Sot 11:38
BANESA ne DARDANI nen POST peballe SHKOLLES DARDANIA*
240000 €
Prishtinë Banesa
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 1921
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.