Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 7480
  • Personi privat ,6994
  • Ndërmarrje ,486
Sot 17:48
BANESA E GATSHME NE F. KOSOVE 57.54M2 KATI 4 ```
480 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:48
Shitet banesa 3 dhomëshe 65m2 kati 2 Fushë Kosovë
29500 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:48
VPS - Windows Server , 250HDD, IP E DEDIKUAR - POROSITE TANI
15 €
Fushë Kosovë Statikë
Sot 17:45
Banesa 2 dhomeshe, 63m2 Kati 1 Fushe Kosove
31000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:45
13 Ari truall në Hajvali, afër Shkollës së re
Me marrveshje
Fushë Kosovë Ara dhe ferma
Sot 17:45
BANESA E GATSHME NE F. KOSOVE 63.73M2 KATI 1 DHE 5 ```
460 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:44
2 Hektar e 3 Ari Troje per shitje, në Fushë Kosovë
6500 €
Fushë Kosovë Ara dhe ferma
Sot 17:44
BANESA NE FUSHE KOSOVE PREJ 96.50M2, KATI I 7 ```
490 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:42
Shitet Banesa ne Fushe Kosove
29000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:41
BANESAT NE FUSHE KOSOVE TE SHKOLLA ME SIPERFAQE 86.10M2```
Me marrveshje
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:39
Shitet banesa 3 dhomeshe, 88m2 Kati 8 në Fushë Kosovë
37000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:39
Shitet banesa 3 dhomëshe 91m2 kati 7 Fushë Kosovë
39000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:38
Shitet Banesa ne Fushe Kosove
25000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:38
Shtëpi 2 katshe në Fush Kosov 180m2 me 4 ari Truall
85000 €
Fushë Kosovë Shtëpi/Vila
Sot 17:37
Shitet banesa 3 dhomëshe 70m2, kati 6-të në Fushë Kosovë
28000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:37
Banesat te 57m2 61m2 69m2 75m2 85m2 84m2 166m2 F.K
Me marrveshje
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:36
BANESAT NE FUSHE KOSOVE TE SHKOLLA ME SIPERFAQE 50.16M2```
Me marrveshje
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:36
Shitet Banesa ne Fushe Kosove
Me marrveshje
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:35
Shtëpia 2 katshe me 3 Ari Truall në Fushë Kosovë
75000 €
Fushë Kosovë Shtëpi/Vila
Sot 17:35
BANESAT NE SHITJE 40M2 (KATI 3) DHE 85M2 (KATI 4) ```
450 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:34
Shiten Banesat ne Fushe Kosove
Me marrveshje
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:34
Shitet banesa 3 dhomëshe 82m2 kati 5 Fushë Kosovë
45000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:34
MOLER PROFESIONIST 0.50 m² 044 87 87 28
Me marrveshje
Fushë Kosovë Shtëpi/Vila
Sot 17:34
Shitet banesa 3 dhomëshe 82m2 kati 4 Fush Kosovë
45000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:33
Tenda--Karrika--Tavolina----044 673 609.....049 187 705
Me marrveshje
Fushë Kosovë TË TJERA
Sot 17:33
Shiten banesa ne Fushe Kosove
Me marrveshje
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:33
ARTI MOLER 044878728 0.50 M²
Me marrveshje
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:33
Shitet banesa 3 dhomëshe 82m2 kati 1 Fushë Kosovë
42000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:32
BANESAT NE FUSHE KOSOVE TE SHKOLLA ME SIPERFAQE 85.22M2```
Me marrveshje
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:32
Tenda ( shatorra ) , Karrika , Tavolina ne sherbim.....
Me marrveshje
Fushë Kosovë Tavolina dhe karrike
Sot 17:32
Karrika--Tenda--Tavolina--zerim--044 673 609.....049 187 705
Me marrveshje
Fushë Kosovë Të tjera
Sot 17:32
Karrika--Tenda--Tavolina----044 673 609.....049 187 705
Me marrveshje
Fushë Kosovë Tavolina dhe karrike
Sot 17:31
MOLER 0.50 m² 044878728
Me marrveshje
Fushë Kosovë Zejtarë
Sot 17:29
Banesa 3 dhomeshe, 87m2 Kati 8 në Fushë Kosovë
34000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:28
Banesa 3 dhomeshe 62m2 kati 6 në Fushë Kosovë
26000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:23
BANESE ME MOBILJE 64M2 APOLLONIA, FUSHE KOSOVE ```
37000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:22
BANESE E GATSHME 67.50M2 AFER MARKETIT VIVA ```
420 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:20
Leshohet Lokali Me Qera ne Fushe Kosove
800 €
Fushë Kosovë Zyrë
Sot 17:19
Shitet Banesa 57,22m2 ne Fush kosov
26000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:18
BANESE NE SHITJE 85M² NE NDERTIM F.KOSOVE NE KATIN E 6 ```
34000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:18
Banesa me qira, e madhe, 3 dhomeshe,lirë dhe mirë,e mobiluar
185 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:17
Shitet Banesa 75m2 ne Fushe Kosove
30000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:15
Blej Urgjentisht Banes prej40 deri ne 50m2 ne Fushe Kosove
Me marrveshje
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:13
BANESAT 43M2,73M2,77M2,90M2,96.3M2,101M2 ```
490 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:13
Shes Iphone 6....32.Giga..Viber Fesbook Skype
130 €
Fushë Kosovë Celularë
Sot 17:13
Shitet Banesa ne Fushe Kosove
40000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:12
SHITET. Banesë 106m2 në shitje në F.Kosovë (Chelsea Point).
47000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 17:12
Samsung mini orgjinaal
40 €
Fushë Kosovë Celularë
Sot 17:11
VITA DIET KLUB - PESHË IDEALE, SHËNDET I MIRE !!!
Me marrveshje
Fushë Kosovë Të tjera
Sot 17:07
DY BANESA TE GATSHME FUSHE KOSOVE NGA 75M2 ```
37000 €
Fushë Kosovë Banesa
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 150
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.