Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 18518
  • Personi privat ,17543
  • Ndërmarrje ,975
Sot 09:35
SHITET SHTEPIJA ME 6.8 ARI OBORR, NE F. BIBAJ-FERIZAJ
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:34
IPEN 3 SHTEPIJA ME QERA RRUG GJILANIT NE FERIZAJ E MOBILUAR
250 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:34
Euroinvesti ne Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:34
Fellne per golf tauran audi a3 16 coll model 2015
Me marrveshje
Ferizaj Goma dhe fellna
Sot 09:33
Banesa 97 m2 K-V (3+1) mbrapa Stacionit te Policis
49000 €
Ferizaj Banesa
Sot 09:33
LINA-Shitet Shtepia e kompletuar ne Lagj.Janina ne Prishtine
180000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:33
LINA-Shiten 9 ari në Mati 1(Rr M.Fejza" 900 m nga Rr,,B")-Pr
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 09:33
Citroen C4, 2.0 diesel, sapo doganuar. Exclusive
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
Sot 09:33
LINA-Banesa 97m2 K-I-në komplex.Ferizaji Ri(mbrapa policise)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:33
Euoinvest ne Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:33
Shiten 2 Shtepi
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:32
LINA-SHITET Banesa 99.42 m2 K-V-VIZIONI 7 Lagjja Re(015VER)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:32
LINA-SHITEN dhe NDRROHEN dy shtëpijë në Rr.Aleksander Mojsiu
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:32
LINA-SHITET Toka 4.2 ari afër Spitalit në Ferizaj(ED)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:32
Fiat Punto,,,, 1.2,, 2003,,, RKS TERI 20,,06,,2015
1800 €
Ferizaj Vetura
Sot 09:32
LINA-Shitet Shtëpija me 2.41ari obor në Emin Durak
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:31
JAPIM SHTEPIJA DHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:31
LINA-SHITEN 68 ari afër urës në Magj.Ferizaj-Shkup(218*)VG
Me marrveshje
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 09:31
Euoinvest ne Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:31
OPEL ASTER 2,0 DIZEL 1 VIT RKS -99
2700 €
Ferizaj Vetura
Sot 09:31
Shtepi Ne Shitje-Qera ne Ferizaj perball PROKREDITIT v gerva
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:31
LINA-Shiten 2 ari mbrapa Fabrikës së Vajit -Ferizaj(166/PL)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:31
LINA-Shiten 2 lokale nga 36 m2 K-I dy 36 m2 K-II-në Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 09:31
LINA-Shitet Parcella 2.1 ari mbrapa Procredit Bank (213*)
75000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:31
JAPIM SHTEPIJA DHE BANESA ME QERA NE FERIZAJ
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:31
LINA-Banesa 97m2 K-II-e gatëshme përballë Sh.ekon.Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:30
Jeep Chreokee 3.1 dizel -01
3800 €  3.950
Ferizaj Vetura
Sot 09:30
GOLF 4 DIZEL TDI 2001 RKS 6 MUJ -01
4400 €
Ferizaj Vetura
Sot 09:30
Euoinvest ne Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:29
Mercedes B class dizell automatik, viti 2005
7400 €  7.600
Ferizaj Vetura
Sot 09:29
Banesat te Euroinvesi mbrapa Policis ne Ferizai Banesa 87m2
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:29
Goma 205 60 15 dhe 175 65 14 me rrotkapne opel bandash
40 €
Ferizaj Të tjera
Sot 09:28
Leshoj me qera objektin per qellime biznesore.
3500 €
Ferizaj Të tjera
Sot 09:28
Golf 6 tdi 2.0 dizell - 2009
9800 €  9.900
Ferizaj Vetura
Sot 09:27
urgjent shitet ML 320 cdi dizell automatik -07
14900 €
Ferizaj Vetura
Sot 09:27
Euroinvest ne Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:27
3viqa
Me marrveshje
Ferizaj Kafshët të fermës
Sot 09:27
LINA-Banesa 95m2-K-V-te SNS në Rr të Gremesë.
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:27
TELEFON SHUM PRAKTIK I RI 4.5 ultra i holle
39 €
Ferizaj Celularë
Sot 09:27
Euroinvest ne Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:27
VOLVO S 60 2.4 BENZIN -00
3899 €
Ferizaj Vetura
Sot 09:27
MERCEDES C 200 CDI BLUE EFFICIENCY -11
16499 €
Ferizaj Vetura
Sot 09:26
Renault Laguna 2.2 dizel -02
2900 €
Ferizaj Vetura
Sot 09:26
RENAULT CLIO 1.5 DCI -06
5399 €
Ferizaj Vetura
Sot 09:26
FORD FIESTA 1.4 BENZIN -02
2899 €
Ferizaj Vetura
Sot 09:26
VW TRANSPOTER T 5 1.9 TDI KLIMA -2007
Me marrveshje
Ferizaj Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 09:26
LINA-Shitet Shtëpija 300 m2 me 6 ari oborrë në Rr R.Mala
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 09:26
LINA-Banesa 125 m2 K-II- në Komplexin Ferizaji i Ri
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 09:26
ILAQ PER LUKTH
Me marrveshje
Ferizaj TË TJERA
Sot 09:25
Peugeot 206 1.6 cc Cabrio -03
2350 €
Ferizaj Vetura
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 371
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.