Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 1 - 50 nga 8684
  • Personi privat ,8313
  • Ndërmarrje ,371
Sot 13:55
10 PS3 ME QIP ME LOJRA TE INSTALUNE ME MULTIMAN SLIM
250 €
Prizren Lojra kompjuterike dhe shtesa
Sot 13:54
Shtepi me Lokal,3,50-Ari Trualle afer MakePilare - SHITET
200000 €
Prizren Shtëpi/Vila
Sot 13:54
Shtepia-2 ne lagjen Arbana
130000 €
Prizren Shtëpi/Vila
Sot 13:53
Dyer automatike per Garazha 044-681-559
Me marrveshje
Prizren Garazhë
Sot 13:52
Biciklla
220 €
Prizren Biçikleta
Sot 13:49
shiten pjes per Seat Inca
Me marrveshje
Prizren Vetura
Sot 13:49
shitet Frigoriferi ne viber ndrim I mundshem
1900 €
Prizren Të tjera
Sot 13:49
shitet kamioni Mercedes 310 - viti 95
3200 €
Prizren Makina për ngakesë dhe Tërheq
Sot 13:49
shiten pjes per Kia Sephia Per pjes -00
Me marrveshje
Prizren Makina të dëmtuara për pjesë rezervë
Sot 13:49
Aparati NEUROPACK 8, Ndrrohet me qdo send
Me marrveshje
Prizren TË TJERA
Sot 13:48
pjes per Daewo Nubira benzin -me klim
Me marrveshje
Prizren Vetura
Sot 13:45
Mazda 323 diesel -02
1500 €
Prizren Vetura
Sot 13:40
Shtepi ne qender te prizrenit
Me marrveshje
Prizren Shtëpi/Vila
Sot 13:40
TAPACIRA PER MAKIN DHE RIPARIME
Me marrveshje
Prizren Stajling dhe pjesë sportive
Sot 13:40
TAPACIRA PER MAKIN
Me marrveshje
Prizren Stajling dhe pjesë sportive
Sot 13:38
SEAT IBIZA 2004 1.9 TDI URGJENT 3600 EURO Full opcione
3600 €
Prizren Vetura
Sot 13:38
TAPACIRA PER MAKIN DHE RIPARIME
Me marrveshje
Prizren Shtëpi/Vila
Sot 13:37
Mercedes C 220 cdi -03
Me marrveshje
Prizren Vetura
Sot 13:36
MERCEDES 300 DIZEL URGJENT -88
1200 €
Prizren Vetura
Sot 13:36
SEAT IBIZA 2004 1.9 TDI URGJENT 3600 EURO Full opcione
3600 €
Prizren Vetura
Sot 13:36
DYER PER OBJEKTIN SHTEPIN GARAZHEN OBORRIN 044 393 088
Me marrveshje
Prizren Makineri Ndërtimi
Sot 13:29
shes urgjent 2 shtepia karajapi me 6 ari ne ruge te janines
140000 €
Prizren Shtëpi/Vila
Sot 13:29
shitet urgjent shtepia me 3 ari ne barut hane tek t-ha
60000 €
Prizren Shtëpi/Vila
Sot 13:29
Mullir për bluarje të grurit e misërit
600 €
Prizren Të tjera
Sot 13:29
Dyer te Brendshme Italiane të kualitetit të lartë
109 €
Prizren Materiale ndërtimore
Sot 13:29
shitet urgjent shtepia me 2 lokale ne bazhdarane me 1.30ari
135000 €
Prizren Shtëpi/Vila
Sot 13:29
shitet shtepia me 3ari ne lagjen ortakoll mrapa shkolles A.F
139000 €
Prizren Shtëpi/Vila
Sot 13:29
Nissan Terrano.2, / NDRIM me vetur matvogel
Me marrveshje
Prizren Vetura
Sot 13:28
shitet urgjent shtepia me 3ari ne lagjen jeta e re
96000 €
Prizren Shtëpi/Vila
Sot 13:28
shitet shtepia me 3.75 ari e banueshme ne jaglenic rendi 4
125000 €
Prizren Shtëpi/Vila
Sot 13:28
shitet urgjent shtepia me 2ari ne ruge ulqinit qmimi 100000e
100000 €
Prizren Shtëpi/Vila
Sot 13:26
MAKINE PLASTIK INJECTION ARBURG 221-75-350
4500 €
Prizren Makina
Sot 13:26
shes 3.75ari ne jaglenic ne rendin e parafundit e urbanizuar
57000 €
Prizren Ara dhe ferma
Sot 13:26
shiten urgjent 5.60ari te qylhani reth ruges qmimi 150000eur
150000 €
Prizren Ara dhe ferma
Sot 13:26
shiten urgjent 6 ari mrapa kullave bazhdarane reth ruges
120000 €
Prizren Ara dhe ferma
Sot 13:26
shes urgjent 12ari te jaglenica apo dardania 2 pamje qytet
60000 €
Prizren Ara dhe ferma
Sot 13:25
shes urgjent 37ari ne lubizhd ngjit me stacionin e policise
200000 €
Prizren Ara dhe ferma
Sot 13:25
shiten urgjent 40ari te rethi autostrades reth ruges kryesor
188000 €
Prizren Ara dhe ferma
Sot 13:25
shes urgjent 14ari ne tranzit te ri te fabrika liri lokuma
154000 €
Prizren Ara dhe ferma
Sot 13:25
shiten 40ari te resturan shari prevall reth ruges kryesore
60000 €
Prizren Ara dhe ferma
Sot 13:25
shes urgjent 1ari ne pjesen e vjeter qytetit shadervan
30000 €
Prizren Ara dhe ferma
Sot 13:24
33ari ruges petrove tranzit tek zona industriale
115500 €
Prizren Ara dhe ferma
Sot 13:20
shitet urgjent banesa 91m2 kati 5 te miri ndertim i ri
57000 €
Prizren Banesa
Sot 13:20
shitet urgjent banesa 86m2 kati 1 ndertim i ri te globalit
63000 €
Prizren Banesa
Sot 13:20
shitet urgjent banesa 108m2 ndertim i ri ne jeni mahalla
64000 €
Prizren Banesa
Sot 13:20
AGJENSIONI-LEGAL-CENTER-OFRON PER SHITJE-BANESA-SHTEPIJA
Me marrveshje
Prizren Banesa
Sot 13:20
shitet urgjent banesa 105m2 kati 7 ndertim i ri extra pamje
62000 €
Prizren Banesa
Sot 13:19
shes urgjent banesen 40m2 e mobiluar ne lajgen ortakoll
23500 €
Prizren Banesa
Sot 13:19
VW Jetta 1.6 dizell -89 regjistrim 7 muj
900 €
Prizren Vetura
Sot 13:19
ofroj per shitje 20 banesa ne bazhdarane ndertim i ri extra
Me marrveshje
Prizren Banesa
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 1 nga 174
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.