Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 451 - 500 nga 19268
  • Personi privat ,18773
  • Ndërmarrje ,495
28 qershor 19:57
Kamjon Man
Me marrveshje
Besianë Makina për ngakesë dhe Tërheq
28 qershor 19:50
Banesa me qera ne qender te klines(160 euro)
Me marrveshje
Klinë Banesa
28 qershor 19:48
Banesa me qera ne qender te klines(160 euro)
Me marrveshje
Skenderaj Banesa
28 qershor 19:46
Banesa me qera ne qender te klines(160 euro)
Me marrveshje
Gjakovë Banesa
28 qershor 19:36
shtrat (ceragem) masazh
Me marrveshje
Prizren Krevatë dhe mobilje për dhoma fjetje
28 qershor 19:33
Autobus NEOPLAN .30 ulse
5999 €
Gjilan Automjete për udhëtarë
28 qershor 19:32
Kerkoj spolier per golf 4
Me marrveshje
Therandë Stajling dhe pjesë sportive
28 qershor 19:23
Peugeot 206 benzin -00
Me marrveshje
Dardanë Vetura
28 qershor 19:20
Shitet parcela 10 ari ne pasjak 3 km nga gjilani
12 €
Gjilan Ara dhe ferma
28 qershor 19:05
INSTALIME ELEKTRIKE ,UJESJELLSIT ME KOMPENZIM
Me marrveshje
Gjilan Zejtarë
28 qershor 18:59
MAZDA PREMACY 1,9 benzin + plin -05
4000 €
Fushë Kosovë Vetura
28 qershor 18:42 PC Deluxe , CPU: DualCore 3.6 , RAM 1GB , HDD 80GB
180 €
Prishtinë Statikë
28 qershor 18:33
APARAT PROFESIONAL CANON 1100D + 18-55mm + QANT
260 €
Gjilan Fotoaparatë dhe shtesa
28 qershor 18:33
Chrysler Voyager dizel -05
Me marrveshje
Prishtinë Vetura
28 qershor 18:26
Traktor Rakovic
4500 €
Kastriot Traktorë
28 qershor 18:23
BMW 318 benzin -91
2000 €
Gjakovë Vetura
28 qershor 18:21 BMW 552 -88
Me marrveshje
Deçan Vetura
28 qershor 18:15
FIAT BRAVO 1.6 benzin me klim-98.ndrrim.me vetura
Me marrveshje
Lipjan Vetura
28 qershor 18:14
Opel Vectra dizel -04
4444 €
Prishtinë Vetura
28 qershor 18:12
Chrysler Daytona dizel -02 bejm edhe ndrrim
2750 €  2.900
Ferizaj Vetura
28 qershor 18:10
BMW 320 benzin+plin -90
Me marrveshje
Prishtinë Vetura
28 qershor 18:05
Condenser microphone Stagg pgt-80 dhe mixeten Behringer
140 €
Prizren Studio/Skenike dhe Dj pregatitje
28 qershor 17:57
Bejm transportin e qymyrit te njom dhe te that
Me marrveshje
Kastriot Transport dhe gërmim
28 qershor 17:55
MAN - 6.90 kiper nje vit regjistrim
5000 €
Prishtinë Makina për ngakesë dhe Tërheq
28 qershor 17:53
Kombe VW T4 dizel -92
2700 €
Drenas Makina për ngakesë dhe Tërheq
28 qershor 17:48
Fiat Ducato 2.8 dizel -04
Me marrveshje
Prishtinë Vetura
28 qershor 17:47
FIFA 2014 PS3.
Me marrveshje
Prishtinë Lojra kompjuterike dhe shtesa
28 qershor 17:47
Audi A6 3.0 Quattro -04
Me marrveshje
Ferizaj Vetura
28 qershor 17:34
Shtepi ne shitje - Prishtine
95000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
28 qershor 17:28
BG-TERM Bejme Instalimin dhe Riparimin e ngrohjes Qendrore
Me marrveshje
Prishtinë Të tjera
28 qershor 17:26 Shtepia prej 150m2 ne Mitrovicë
Me marrveshje
Mitrovicë Shtëpi/Vila
28 qershor 17:26
Frizi 400L Venus - i perdort
155 €  159
Prishtinë Frigoriferë
28 qershor 17:24
Audi 200 4x4 dizell -88
Me marrveshje
Prishtinë Vetura
28 qershor 17:24
URGJENTISHT shitet Jeep Liberty Sport 2.4 Benz
4150 €  4.300
Prishtinë Vetura
28 qershor 17:23
Citroen Berling 1.4 benzin-plin -98
1790 €
Ferizaj Vetura
28 qershor 17:21
kombaj
4900 €
Klinë Kombajna
28 qershor 17:14
Kombaj Zmaj R 133
4900 €
Malishevë Kombajna
28 qershor 17:07
MERCEDES 190 DIZELL 2.5 RKS -86
1600 €
Kastriot Vetura
28 qershor 17:02 Mercedes A 180 cdi -05
Prishtinë Vetura
28 qershor 16:35
Llaptop ACER Extensa 5620G
300 €
Ferizaj Llaptopë
28 qershor 16:33
Kamion mercedes 26/26 1981 '''tre aks'''ndrrim i mundshem
Me marrveshje
Prishtinë Makina për ngakesë dhe Tërheq
28 qershor 16:26
Llaptop ACER Extensa 5620G
300 €
Viti Llaptopë
28 qershor 16:10
Kamjon fap
3800 €
Lipjan Makina për ngakesë dhe Tërheq
28 qershor 16:05 BMW 520 benzin -91
Me marrveshje
Prishtinë Vetura
28 qershor 15:59
Lug ngarkuse paylader
7500 €
Lipjan Makina për ngakesë dhe Tërheq
28 qershor 15:53
Fellne per vw 16
350 €
Prizren Goma dhe fellna
28 qershor 15:53
FIAT BRAVO 1.6 BENZIN me klim-98 ndrrim.me.karavan
Me marrveshje
Lipjan Vetura
28 qershor 15:52
Dritare per kulma,bateria,bicikleta etj,
Me marrveshje
Prizren Goma dhe fellna
28 qershor 15:51
Gurthysin italjan viti 1992 e gatshme per pun
37000 €
Lipjan Makina për ngakesë dhe Tërheq
28 qershor 15:50
Dritare per kulma
Me marrveshje
Prizren Materiale ndërtimore
Para kësai |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 | E ardhshme    Faqja 10 nga 386
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.