Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 601 - 650 nga 278794
  • Personi privat ,267006
  • Ndërmarrje ,11788
Sot 03:46 Banese prej 78m2 ne Prishtine
52000 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESE ME QERA NE DARDANI TE SANTEA^
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANES me QIRA perball GJYKATES per KUNDERVAJTJE*
220 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESE ME QIRA TE KOMUNA E RE-DRAGODAN-NDERTUES TREGTIA^
320 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANES ME QIRA NE DRAGODAN TE HEKURUDHA-mobilohet
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESE ME QERA ME AKTASH 3, PER FAMILJE DHE VAJZA
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESE ME QIRA MBI KURRIZ-NE DARDANI^
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESE ME QERA NE ULPIANE AFER LESNAS per Punetor apo Studen
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
Banesa te bregu i diellit banesat e kuqe afer po, vo.
98000 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
Shtepi me qera ne kolovic 400m2
1000 €
Prishtinë Dhoma
Sot 03:46
Leshohet banesa me qira ne qender te avalla
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
leshohet banesa me qira ne qender te rektorati afer grandi
500 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
ZYYRE ME QERA MRAPA TEATRIT TE TRUSTI 450 EURO I DISKUTUSHUM
600 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
MARR BANES ME QERA NE BREG DILLIT APO MAT 1 TE MOBILUME 300E
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
LOKAL me QIRA ne BREGDILLIT te STACIONI nr 4*
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
SHITET BANESA RRUGES PER FUSHKOSOVE-TE MODA ITALIA^
450 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
SHITET BANESA NE EMSHIR-TE PRISHTINA STARS^
900 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
TOKE NDERTIMORE 5 ARI NE ISTOG - BURIM
18000 €
Burim Ara dhe ferma
Sot 03:46
SHITET BANESA NE DARDANI
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESA ME QIRA TE SLLOVENIA SPORT
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESA LUKSOZE ME QIRA NE BREG DIELLIT - BANESAT E ONTEXIT
500 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
Banese me qera ne rrugen Bajram Kelmendi
800 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
Shtepi me qera ne lagjen NIC ne Veternik
1000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 03:46
Ferme ne Kamenice - Dardane me 88 hektare toke
1584000 €
Dardanë Ara dhe ferma
Sot 03:46
Shitet banesa 3 dhomëshe 76m2 kati 1 Lagja e Spitalit
49000 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESA ME QIRA NE DRAGODAN - ARBERI
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
Shitet banesa 2 dhomëshe 54m2 kati 4 Kodra e Diellit
40000 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
LOKAL ME QERA NE QENDER TE ZANZI BARI 800 EURO
800 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESA ME QIRA NE DRAGODAN -ARBERI
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESA ME QIRA NE DRAGODAN ARBERI
260 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESA ME QIRA TE QAFA AFER QEBAPTORES GJAKOVA
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESA ME QIRA TE QAFA AFER QEBAPTORES GJAKOVA
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESE 3 DHOMSHE ME QIRA PRAPA SIRIUSIT-QENDER^
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
Shitet banesa 4 dhomëshe 107m2 kati 2 Kodra e Diellit
69000 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46 Leshohet banesa me qira ne qytezen pejton
500 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
SHPI ME QERA TE FURRA ANTIKA RR.LLAPIT 800EURO I DISKUTUSHUM
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
SHITET BANESA ne LAGJE SPITALIT te CHELSI POINT*
44000 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
Shiten 2 Troje 6 Ari dhe 11 Ari në Sofali Afër Germis
16000 €
Prishtinë Ara dhe ferma
Sot 03:46
BANES me QIRA ne ULPIANE te RESTORANT AMORO*
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANESE ME QERA NE ULPIANE TE LESNA PERBALL FK. FILOLOGJIK^
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:46
BANES ME QIRA NE BREG TE DIELLIT- te BANESAT E INGENERINGUT^
220 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:45
SHTEPI ME QERA LUKSOZE NE BREG DILLIT
1300 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:45
BANES ME QERA NE EMSHIR TE UNIVERSITETI UBT AFER FSK-S
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:45
Banese me qera ne Prishtine
500 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:45
Shitet banesa 3 dhomëshe 70m2 Kati 2 në Fushë Kosovë
28000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 03:45
Shitet banesa 3 dhomëshe 70m2, kati 6-të në Fushë Kosovë
28000 €
Fushë Kosovë Banesa
Sot 03:45
SHITET BANESA ne DARDANI te BASHKESIA e 3-te LOKALE*
60000 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:45
SHITET BANESA NE DARDANI PERBALL SIKIRAQES KATI III 60m2
75000 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:45
Shiten 3 Banesa 100m2, 88m2, 70m2 kati 4 Fushë Kosovë
390 €
Prishtinë Banesa
Sot 03:45
ipet banesa me qira te parku i qytetit
400 €
Prishtinë Banesa
Para kësai |8 |9 |10 |11 |12 |13 |14 |15 |16 |17 | E ardhshme    Faqja 13 nga 5576
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.