Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 301 - 350 nga 234718
  • Personi privat ,224563
  • Ndërmarrje ,10155
Sot 04:51
BANES me QIRA ne ULPIANE afer FONTANES*
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:51
Shitet BANES ne ARBERI (ish Dragodan) te KOMUNA e Re*
95000 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:51
BANES me QIRA ne KALABRI (EMSHIR) te BANESAT e ARABVE*
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:51
SHES BANESE NE QENDER TE QYTETIT - PRAPA REKTORATIT<
117000 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:51
BANES EKSKLUZIVE me QIRA ne B. te DIELLIT te BANRDST e HINTA
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 04:51
Shitet pllaci 2.88 ari afer pazarit te gjelber - Gjilan
Me marrveshje
Gjilan Ara dhe ferma
Sot 04:51
WWW.KOSOVA.EMAIL - krijo emailin: [email protected]
Me marrveshje
Prishtinë Të tjera
Sot 04:51
Leshoje BANES me QIRA ne KALABRI te KOPLEKSI PRISHTINA STARE
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:51
Leshoje BANES me QIRA ne ARBERI (DRGODAN) te KOMUNA e Re*
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:51
BANESAT ne FUSHKOSOV te SHKOLLA MIHAJ GRAMENO*
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 04:51
SHES BANESEN NE FUSHE KOSOVE - TE RRETHI <
23400 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:51
SHES BANESEN NE ULPIANE PERBALL FUSHES SE SPORTIT<
87000 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:51
SHITET BANESA NE QENDER-TE PARKU I QYTETIT^
950 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:50
Shitet BANESA 3 DHOMSHE ne KALABRI - KULLAT NR. 4 *
48000 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:50
Leshoje BANES me QIRA te NARTELI ne KALABRI (ish EMSHIR)*
230 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:50
Leshoje BANES me QIRA ne BREG te DIELLIT te GJAMBAZET*
230 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:50
LOKAL me QIRA ne BREGDILLIT te STCIONI nr 4*
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:50
BANES me QIRA te QAFA afer KAFEV e VOGLA*
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:50
Leshoje BANES me QIRA ne KALABRI (EMSHIR) te KOMPLEKSI DARDH
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 04:50
Shitet BANESA ne ULPIAN afer FURRES ULPIANA
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 04:50
Leshoje BANES me QIRA ne KALABRI (EMSHIR) te ALDEXI*
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 04:50
KERKOJME BANES me QIRA ne DRAGODAN-ARBERI per te HUAJE*
500 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:50
3.5 ari truall te Princi i Arbrit kodra e trimave
5100 €
Prishtinë Ara dhe ferma
Sot 04:50
Truall ne Prishtine
4500 €
Prishtinë Ara dhe ferma
Sot 04:50
Toke ne Prishtine
8000 €
Prishtinë Ara dhe ferma
Sot 04:50
KERKOJME BANES ME QIRA NE DARDANI PER FAMILJARE*
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:50
Shtepi lagjen Mati - Prishtine
115000 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 04:49
BANESA ne DARDANI nen POST peballe SHKOLLES DARDANIA*
240000 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:49
Leshoje BANES me QIRA ne ARBERI (DRGODAN) te SHINAT e TRENIT
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:49
BANES me QIRA ne DARDANI te BANESAT e GJELBERTA*
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:49
BANES me QIRA ne TOPHANE afer QAFES*
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:49
KERKOJME BANES me QIRA ne DARDANI per FAMILJARE*
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:49
Leshoje BANES me QIRA ne BREG te DILLIT te POSTA e VOGEL*
200 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:49
Leshoje BANES me QIRA te QAFA, ne Objektin PANDORA TWER*
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 04:49
Leshoje BANES me QIRA ne DARDANI te R. BUBROVNIKU*
220 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:49
BANES me QIRA ne ULPIANE afer LABORATORIT FATI IM te D-9*
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:49
Leshoje BANES me QIRA PENT-HUESE ne LAKRISHT*
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:49
BANES me QIRA ne ULPIANE afer RESTORANT SIMFONIS*
220 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:48
BANES me QIRA te PANDORA TWER ne HYRJE te DRAGODANIT*
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 04:48
KERKOJME BANESA me QIRA ne ULPIAN per FAMILJAR*
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 04:48
SHITET BANESA ne KALABRI (EMSHIR) te FSK-ja*
78000 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:48
BANES me QIRA ne ARBERI per HOTEL ADRIS*
450 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:48
BANES 4 dhomshe, me QIRA te PARKU i QYTETIT mbi S. SPORT*
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:48
BANESA ne SHITJE ne LAGJE te SPITALIT te PRINCESHA*
650 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:48
BNAES me QIRA per ZYRE & ORDINANC ne ULPIANE perball POSTES*
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:48
BANES me QIRA ne DARDANI te BANESAT e GJELBERTA*
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:48
KERKOJME BANES ME QIRA NE DARDANI PER FAMILJARE*
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:47
Leshoje BANES me QIRA ne ARBERI mbi MINISTRI te SHENDETSIS*
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:47
Leshoje BANES me QIRA ne BREG te DIELLIT te BANESAT e BARDHA
200 €
Prishtinë Banesa
Sot 04:47
BANES EKSKLUZIVE me QIRA ne L. SPITALIT te LIN-PROJEKT*
400 €
Prishtinë Banesa
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 7 nga 4695
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.