Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 301 - 350 nga 17602
  • Personi privat ,16867
  • Ndërmarrje ,735
Sot 10:42
GRUNDIG 32" SMART TV
Me marrveshje
Ferizaj Televizorë
Sot 10:41
Lokali ne Ferizaj rr.13 Qershori
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:41
Shitet Shtëpija 226 m2+5 ari në Lagjën ILIRIA-Ferizaj(TM)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:41
Peugeot 307 dizel -03
3500 €
Ferizaj Vetura
Sot 10:41
Shiten 10 ari tokë mbrapa Eliabit të Ri-Ferizaj(AR)
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 10:41
Ringa (Shtepia ne Rr Enver Topalli 067)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:41
VW GOLF 4 DIZELL 1.9 TDI, NGA GJERMANIA 2003
4950 €
Ferizaj Vetura
Sot 10:40
Ringa (Urgjent Shitet Shtepia ne Rr.Astrit Bytyqi) 150
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:40
Ringa (Shitet shtepia afer Lagjes re 100)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:40
Banesa 102m2 K-II-e mobiluar në Lagjen e Re(056/LS)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 10:40
VW Golf 5 dizell tdi -05
6200 €
Ferizaj Vetura
Sot 10:39
Ringa (Shitet Apo Ipet Me Qera Shtepia 063)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:39
Ringa (Shitet Shtepia ne rr.Zenel Hajdin ) 076
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:39
Opel Corsa automatik -01
3500 €
Ferizaj Vetura
Sot 10:39
VW POLO 1.4 DIZELL, ME DOGAN 2006
6100 €
Ferizaj Vetura
Sot 10:38
Shitet Banesa prej 77m2 e gatsh,dhe mob.mbrapa st.policisë
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 10:37
4 ari oborr mbrapa shkollës A.Bytyqi -Ferizaj(230*)J1
10500 €
Ferizaj Banesa
Sot 10:37
SHITEN Banesat 98.25m2 K-VIII-VIZIONI 7 Lagjja e Re(014V/S)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 10:37
Banesa 93m2 K-I-Te Bardhi,Rr Gremes(053ME)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 10:36
Shiten Banesat prej 111m2 ne Lagjen e re-Ferizaj(090/IMP)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 10:36
Banesa 86.5 m2 K-V- mbrapa st.policisë në Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 10:36
Shitet Shtëpia e re me 5 ari në Rr të Pleshinës(158/SA)
115000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:35
Shitet Shtëpia 350m2 në qendër të Ferizajt.
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:35
Shitet Banesa 99.7 m2 Kati IV në Rr Gremes SNS(045/NN)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 10:35
Shiten 5 ari pllac në Rr Driton Islami afër ETC
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:34
VW Passat 1.9 dizell -99
3300 €
Ferizaj Vetura
Sot 10:34
Banesat të gatëshme te Bardhi në Rr të Gremes(051/BB)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 10:33
Shtepia ne rr. Enver Topali ( SH067/13 )
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:33
TAVOLIN me DIAPAM prej 199 euro pa perdor Viber 045513270.
199 €
Ferizaj Tavolina dhe karrike
Sot 10:33
Shtepia ne rr Lulzim Guta
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:32
Ringa (Shitet Shtepia te stacioni autobusave)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:32
Ringa ( Shtepia ne rr. Daut Dauti ( SH056/13 )
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:31
Ringa (Shitet Shtepia magj.Ferizaj - Prishtin129)
105000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:31
Shtepi ne Ferizaj rr.Pleshines sh/108/14
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:31
VW Golf 2 rks 9 muj
999 €
Ferizaj Vetura
Sot 10:30
Shitet Shtëpia e re 220 m2 në Rr.Kadri Zeka
97000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:30
2 Shtepi ne rr. Halil Alidema ( SH071/13 )
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:30
Shtepi ne Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:30
Ringa (Shtepi dhe lokale ne Ferizaj 119 )
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:29
Ringa (shitet Shtepia te Vizioni rr.Vllezrit Gervalla 014 )
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:29
Shitet Shtëpi e mobiluar 100 m nga Rr Vll Gërvalla-(264B)
80000 €
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:29
Dy shtëpi me nga 6 ari në Saraishtë-Ferizaj(255*)
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:29
Shitet Pllaci 2.52 ari në Ferizaj(në rrugë kryesore)257*
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:29
Ringa (Shitet Shtepia ne Bablok) 157
Me marrveshje
Ferizaj Shtëpi/Vila
Sot 10:29
Shitet Toka 6.5 ari ne Rr Kadri Zeka (Regjep Mala)-Ferizaj
13000 €
Ferizaj Ara dhe ferma
Sot 10:29
Shiten Banesat 122 m2 në Lagjen e Re-Ferizaj(095/IMP)
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Sot 10:29
Shitet extra Lokali 59m2 ne qender të Ferizajit(HZ)
Me marrveshje
Ferizaj Dyqan dhe trafikë
Sot 10:29
Ipet me Qera banesa 102 m2(e pa mobiluar) në L.e re
200 €
Ferizaj Banesa
Sot 10:29
Shiten iphone 5 i zi i bardhe
330 €
Ferizaj Celularë
Sot 10:29
Shitet Banesa 106m2 K-V-(egatshme) Rr.12qershori-Ferizaj
Me marrveshje
Ferizaj Banesa
Para kësai |1 |2 |3 |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 | E ardhshme    Faqja 7 nga 353
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: support@merrjep.com      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.