Blije atë që të duhet! Shite atë që nuk të duhet!
  • Të gjithë 401 - 450 nga 279430
  • Personi privat ,267715
  • Ndërmarrje ,11715
Sot 01:07
Lokal afarist 106m2 te komuna e re e Prishtines
190000 €
Prishtinë Të tjera
Sot 01:07
Lokal afarist ne vend atraktiv ne qender te Prishtines
155000 €
Prishtinë Të tjera
Sot 01:07
Banese ne kompleksin QAFA 35m2 kati i 10-te e mobiluar
37000 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
Lokal afarist prej 108m2 afer TEB ne rrugen A. Ramadani
155000 €
Prishtinë Të tjera
Sot 01:07
Lokal afarist ne qender te Prishtines prej 60m2
260000 €
Prishtinë Të tjera
Sot 01:07
BANES ME QERA NE DARDANI SUPER LUKSOZE III NIVELE 1500 EURO
1500 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
SHTEPI ME QERA LUKSOZE NE BREG DILLIT
1300 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BANES ME QERA NE EMSHIR TE UNIVERSITETI UBT AFER FSK-S
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
Leshohet banesa me qira ne aktash te restorant davidoffi
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
LESHOJ ME QIRA BANESEN TE SLLOVENIA SPORTI ^
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
SHITET BANESA NE ULPIANE-TE AMBASADA TURKE^
113000 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
KERKOJ BANESE ME QERA NE DARDANI<
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
KERKOJ BANESE ME QERA NE PRISHTINE PER FAMILJARE 300 - 250€<
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BANESE ME QIRA NE RRUGEN 'B'-Afer kompleksit "Lim Project"
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
Leshoje BANES me QIRA te OSCE ne AKTASH mbi SALLEN 1 TETORI*
270 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BANES me QIRA te SLLOVENIA SPORT ngjit me ALBI MARKET**
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BANESA URGJENT NE EMSHIR TE BANESAT E LLESNES 67000EU
67000 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BANESA ME QIRA NE BREG DIELLIT-ILIRIA BULLDING-PA MOBILE
200 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 57m2 Kati 4 Lagjja e Spitalit
150 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BLEJ LOKAL NE ULPIAN URGJENT URGJEN URGJENT
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
KATE SHTEPIE me HYRJE te VEQANT ne PEJTON afer REZONANCES*
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
Ipet me qira banesa 3 dhomshe 100m2 kati 10 te Qafa, TopHane
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 63m2 kati 6 Aktash
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BANESE ME QERA NE AKTASH - PERBALL BIBLOTEKES<
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BANESE ME QERA NE ULPIANE - TE SOLITERAT<
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
SHTEPI MA QIRA TE PARKU AFER HOTELIT LYON
350 €
Prishtinë Shtëpi/Vila
Sot 01:07
SHITET BANESA ne DARDANI te SANTEA*
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
SHPI ME QERA TE PERMENDORJA ISA KASTRATI
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 01:07 Leshohet banesa me qira ne arberi ish-dragodan te komun e re
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BANESE ME QERA ME AKTASH 3, PER FAMILJE DHE VAJZA
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BANES ME QERA TE PARKU I QYTETIT TE PERMENDORJA ISA KASTRATI
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
gasonjerka me qera te nekalimi
200 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
Leshohet banesa me qira e pamobiluar ne kalabri banesat e le
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BANES ME QERA TE SHPIA E BAJRAM KELMENDIT 600 EURO 120 m2
600 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BANES me QIRA ne AKTASH perball SHKOLES ISMAJ QEMAJLI*
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
BANES me QIRA ne QENDER te S.SPORT nga dt. 01 KORRIK
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
KERKOJME BANES ME QIRA NE DARDANI PER FAMILJARE*
300 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:07
SHITET BANESA NE DARDANI PERBALL SIKIRAQES KATI III 60m2
75000 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:06
LESHOJ BANESA ME QIRA NE PRISHTINE
Me marrveshje
Prishtinë Banesa
Sot 01:06
BANES me QIRA ne BREG te DIELLIT perball BANESAVE te BARDHA*
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:06
BANES ME QERA NE DRAGODAN TE BANESA E REDONIT TE HOTEL ADRIA
400 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:06
SHES BANESEN ne DARDANI te PARKU i DARDANIS*
95000 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:06
BANES me QIRA ne ARBERI mrapa MINISTRIS SHENDETSIS*
250 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:06
Leshohet banesa me qira e pa mobiluar në kalabri ban. e lesn
350 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:06
BANESA DUBLLEKS ME QIRA NE DRAGODAN-ARBERI
320 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:06
WWW.BIZNESET.AL-KATALOG I BIZNESEV-REGJISTRO BIZNESIN GRATIS
Prishtinë Treulës/Dyuëls/Fotelje dhe për korridor
Sot 01:06
SHITET BANESA NE DARDANI-PERFUNDI SANTESE^
125000 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:06
BANESEN TE SANTEJA 62 m2 62000EURO I NEGOCIUSHUM.
62000 €
Prishtinë Banesa
Sot 01:06
Shitet 22 Ari Truall në Llapnasell afër shkollës
250000 €
Prishtinë Ara dhe ferma
Sot 01:06
Ipet me qira banesa 2 dhomëshe 60m2 kati 6 Fushë Kosovë
200 €
Fushë Kosovë Banesa
Para kësai |4 |5 |6 |7 |8 |9 |10 |11 |12 |13 | E ardhshme    Faqja 9 nga 5589
Shkoni në faqen 
Për MerrJep.com | Tregëto sigurtë | Ndihmë | Kontakt
E-mail: [email protected]      Tel: +386 (0) 38 753 134
Copyright © 2009 MerrJep. All Rights Reserved. Designated trademarks and brands are the property of their respective owners.
Use of this Web site constitutes acceptance of the MerrJep User Agreement and Privacy Policy.